Aktualności

Dyżury w sesji poprawkowej

Publikujemy terminy dyżurów pracowników Centrum w czasie sesji poprawkowej.

Setki studentów oglądały Mistrzostwa Uniwersytetu w Judo

W środę, 8 czerwca w hali sportów walki Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu naszego Uniwersytetu odbyły się finały Mistrzostw naszej Uczelni w Judo (edycja no-gi, czyli bez tradycyjnego ubioru).

Wstęp na basen podczas sesji egzaminacyjnej

Podczas sesji egzaminacyjnej tj. 16-30.06.br. wolny wstępu na basen dla studentów będzie codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 09.00, 10.00, 11.00.

Mistrzostwa UKW w piłce nożnej

Na boisku Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu odbyły się Mistrzostwa UKW w piłce nożnej. Ostateczne zwycięstwo zdobyła drużyna Administracji.

Wstęp na basen w czasie Juwenaliów

Informujemy, że w czasie Juwenaliów w dniach 1-2 czerwca br. nie będzie wolnego wstępu na basen dla studentów.

I Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc - zapisy

I Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Dyrektora CEKFiS-U odbędą się dnia 12 maja 2016 r. o godz. 11.00 przy ul. Sportowej 2, sala wspinaczkowa nr 104. Zgłoszenia do 11.05.2016 r. przyjmuje mgr Krzysztof Bober (pokój 104) tel. 660 459 762 i mgr Łukasz Myszkowski (pokój 211) e-mail: myszkowski@ukw.edu.pl. Serdecznie zapraszamy!

Drugie miejsce szczypiornistek na AMPiK

Studentki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zajęły drugie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w piłce ręcznej. Turniej został rozegrany po 30-letnie przerwie.

Mistrzostwa UKW w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn – wyniki

Iwona Łuszczek i Damian Jankowiak zwyciężyli w mistrzostwach UKW w tenisie stołowym, które rozegrano 19 i 20 kwietnia w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej UKW.

Student UKW na podium w karate

Drugie miejsce w karate WKF wywalczył Mariusz Migdalski podczas corocznych Akademickich Mistrzostw Polski. Uplasowanie się na tej pozycji zapewniła mu wygrana w kategorii kumite indywidualne mężczyzn - 84 kg.