Zapraszamy na zajęcia fakultatywne studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Wstęp wolny na basen dla studentów UKW  w semestrze zimowym 2015/2016

Dyżury pracowników dydaktycznych

Dyżury pracowników (aktualizacja: wrzesień).

Studentki i studenci UKW wystartują w AME w Wioślarstwie

Już od wielu dni na bydgoskiej Brdzie można obserwować pływające osady wioślarskie studentek i studentów UKW Bydgoszcz, którzy pod kierunkiem trenera Lecha Olszewskiego przygotowują się do startu w Akademickich Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie.

Podwójne srebro na Uniwersjadzie w strzelectwie

Bartosz Jasiecki, absolwent politologii UKW, zdobył podwójne srebro na Letniej Uniwersjadzie w Gwangju w Korei Południowej w dyscyplinie strzelectwa sportowego.

Srebro w wioślarstwie na Uniwersjadzie

W rozgrywanej w Korei Południowej w Gwangju, XXVIII Letniej Uniwersjadzie 2015, studentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Monika Kowalska, zdobyła srebrny medal w wioślarstwie, w dwójce podwójnej kobiet kategorii lekkiej.

Piłkarze UKW w półfinale AMP

Reprezentacja UKW w Piłce Nożnej wywalczyła V miejsce w półfinale, który miał miejsce w Poznaniu w dniach 24-27 maja. Gospodarzem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej.

Podium szczypiornistów na AMP

Piłkarze ręczni UKW Bydgoszcz zdobyli brązowy medal w klasyfikacji Uniwersytetów oraz VI miejsce w klasyfikacji generalnej podczas odbywającego się w Warszawie Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej 2015. W finale wzięło udział 16 zespołów.

UKW na Terenowej Masakrze

7 czerwca na ternie LPKiW w Myślęcinku odbył się bieg terenowy z przeszkodami „Terenowa Masakra”. W zawodach startowali również zawodnicy UKW.