Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Aktualności

Worek medali lekkoatletów UKW

Iga Baumgart, Katarzyna Tunewicz, Mikołaj Urbanowski, Dawid Krzyżan oraz Tomasz Kochanowski zdobyli siedem medali na AMP w LA, które odbyły się w dniach 22-23 maja.

Judo: Mistrzostwa UKW

Strzelectwo: Trzy medale Anety Stankiewicz na AMP

W dniach 14-17 maja W Myślenicach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym. Nasz UKW reprezentowała Aneta Stankiewicz która wywalczyła srebrny medal w ksp 60l, srebrny medal w KPN 40, brązowy medal w konkurencji 3x20.

W klasyfikacji uczelni Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zajął VII miejsce na 27 startujących uczelni z całej Polski. Serdecznie gratulujemy!

Piłka ręczna: AZS UKW wygrywa półfinał AMP

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz wygrali półfinał Akademickich Mistrzostw Polski i w połowie czerwca udadzą się do stolicy walczyć o medale.

Półfinał AMP w koszykówce kobiet

W dniach 8-10 maja br w Poznaniu rozegrał się półfinał AMP w KOszykówce Kobiet. Organizatorem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego.W klasyfikacji końcowej nasz zespół uplasował się na VI miejsce.

Piłka ręczna: UKW wygrywa AMPiK

Piłkarze ręczni AZS-u UKW Bydgoszcz zajęli pierwsze miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw. Turniej został rozegrany 28 kwietnia w hali CEKFiS-u UKW.

Biegi przełajowe: Medal Mikołaja Urbanowskiego na AMP

Reprezentacja studentek i studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wzięła udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych, które odbyły się w sobotę 11 kwietnia 2015 r. w Łodzi.